Alanında Uzman, Güvenilir, Kaliteli bir Rent a Car Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz.

KURUMSAL

Hakkımızda

  Günder Group adı altında 2009 yılında kurulmuş olan şirketimiz ilk faaliyet alanı Rent A Car hizmeti olmuştur Rent A Car hizmetimizi Günder Rent A Car olarak faaliyete geçirmiş olup hizmetimize bugün dahil olmak üzere devam etmekteyiz. Bunun dışında halen içinde bulunduğunuz sektörler rent a car hizmetleri dışında Gayrimenkul,Oto alım Satım ve Tarım olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

        Günder Tarım kuruluş yıl dönümü 2012 yılı olup bir çok saha programlarında bulunmuştur bunun yanında bir çok kurumsal firma ile aynı masada ortak projeleri değerlendirmiş olup proje başlangıçlarına imza atmıştır.

       Günder Group adı altında kurulmuş olan Antalya Gayrimenkul kuruluş yıl dönümü 2014 yılı olup programlarında çalışma arkadaşları ile sosyal bir çalışma ağı kurup ilgili olunması gereken tüm noktada hizmet vermektedir. Antalya Gayrimenkul çalışma prensipleri dahilinde müşterilerine ihtiyacından daha fazlasını hizmet paketine ekleyip yola koyulmakta olan çalışma arkadaşlarına sonsuz güveni olup ve hiç bir müşterimizin mağduriyete uğramasına izin vermemiştir. 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.